Kaisa Kuus

Osale Geenifoorumil 2023

24.–25. augustil toimub juba 22. korda rahvusvaheline geneetika ja genoomika teaduskonverents Geenifoorum, mis toob kokku silmapaistvad eksperdid Euroopast ja USA-st, et arutada uurimisvaldkonna edusamme. Konverents toimub Eesti Rahva Muuseumis Tartus, kuid seda saab jälgida ka Zoomi vahendusel.

Põhjalikumalt räägitakse

• monogeensete haiguste genoomikast,
  • farmakogenoomikast,
  • personaalmeditsiinist,
  • mikrobioomist,
  • ühe raku oomikast,
  • vaimsest tervisest,
  • populatsiooni genoomikast.

Tänavusel Geenifoorumil teeb ettekande rohkem kui 20 tipptasemel esinejat. Selle aasta Geenifoorumi peaesineja on Vilniuse Ülikooli väga austatud professor Virginijus Šikšnys, kes on aidanud oma teadustööga kaasa klasterdatud regulaarsete vahedega lühikeste palindroomsete korduste (CRISPR) tehnoloogia väljaarendamisele.

Kõikide esinejatega saab tutvuda konverentsi veebilehel. Konverents toimub inglise keeles.

Registreeru konverentsile

Innovatsioon ja tulevikutehnoloogia

Euroopa innovatsioonivõrgustiku toetusvõimaluste infopäev

Tudeng ja tudengivari