Genotüpiseerimine

Illumina iScan System võimaldab kiibipõhist üle-genoomset genotüpiseerimist ja DNA metülatsiooni analüüsi. Genotüpiseerimise ja epigeneetilise analüüsi kiipide nimekiri on leitav Illumina kodulehelt.

Sagedasemat kasutust on tuumiklaboris leidnud järgnevad kiibid: 

  • Infinium Global Screening Array-24 Kit – võimaldab analüüsida korraga 24 proovi ühel kiibil, sobib populatioonigeneetika, farmakogeneetiliste ja personaalmeditsiinilisteks uuringuteks.
  • Infinium CoreExome-24 Kit – võimaldab analüüsida korraga 24 proovi ühel kiibil, sobib üle-genoomseteks uuringuteks ning kiibile on võimalik lisaks 550 601 markerile  lisada ise veel 100 000 markerit.
  • HumanCytoSNP-12 BeadChip – võimaldab analüüsida korraga 12 proovi ühel kiibil, sobib geneetiliste ja struktuursete muutuste analüüsimiseks.
  • Infinium MethylationEPIC Kit – võimaldab analüüsida korraga 8 proovi ühel kiibil, sobib üle-genoomseteks epigeneetilisteks uuringuteks.
Image

Tellimine

Proovide genotüpiseerimisse saatmisel palun täitke eelnevalt proovide nimekiri ning saatke aadressile corefacility@ut.ee.

Kui soovite täpsemat informatsiooni genotüpiseerimise protsessi, kiipide valiku ja vajamineva DNA koguse kohta palun kirjutage corefacility@ut.ee.

#instituudist
02.03.2022
#instituudist
Geenivaramu biohoidla

Eesti geenivaramu

29.11.2021
#instituudist
Applied Biosystems 3130xl Genetic Analyzer

Sangeri sekveneerimine ja kapillaarelektroforees

23.11.2021