Genoomika instituudi teadurid ja spetsialistid juhendavad doktoriõppe, magistriõppe ja bakalaureuseõppe tudengeid. Lisaks tudengitele bioloogia ja geenitehnoloogia õppekavadelt juhendatakse ka matemaatilise statistika ja arstiteaduskonna üliõpilasi.
Alates 1. jaanuarist 2021 on genoomika instituut geenitehnoloogia doktoriõppe õppekava kaashaldaja.
doktoriõppega seotud küsimused
Lilian Kadaja-Saarepuu
Molekulaar- ja rakubioloogia instituudi teadussekretär
Riia 23-134, Tartu
tel 737 5016
doktoriõppega seotud küsimused
Doktoriõppe korraldus Tartu Ülikoolis
Doktoriõpet reguleerib Tartu Ülikoolis doktoriõppe eeskiri. Doktoriõppe eeskiri sisaldab üldisi nõudeid juhendamise, individuaalplaani, atesteerimise ja doktorikraadi taotlemise kohta.
Doktoriõppesse sisseastumisel sõlmitakse doktorandi, juhendaja(te) ja ülikooli vahel doktoriõppe lepe.
Doktorant koostab koostöös juhendaja(te)ga individuaalplaani kogu õppeajaks.
Genoomika instituudi atesteerimiskomisjoni koosseis:
Atesteerimine 19. jaanuar 2022
Doktoranti atesteeritakse ühe õpitud semestri möödumisel immatrikuleerimisest, kahe õpitud semestri möödumisel immatrikuleerimisest ja edaspidi üks kord õppeaastas ühe nominaalse õppeaasta (kahe õpitud semestri) möödumisel viimasest atesteerimisest.
Loe rohkem doktoriõppesse sisseastumisest
Erasmus+ on Euroopa Liidu hariduse, koolituse, noorte ja spordi toetusprogramm, mis pakub võimalusi välismaal õppimiseks, praktikaks, õpipoisiõppeks ja töötajate vahetuseks kõigis haridus-, koolitus-, noorte- ja spordivaldkondades. See on avatud kooliõpilastele, üliõpilastele ja kutseõppuritele, täiskasvanud õppijatele, noortevahetustele, noorsootöötajatele ja sporditreeneritele.