Sotsiaalteaduste valdkond

Tartu linn,
Tartu linn, Tartumaa
EST
Dekaan Raul Eamets
Raul Eamets
dekaan
PhD (majandusteadus)
+372 737 5901
+372 514 0082 (5645)
Eva Piirimäe
Eva Piirimäe
teadus-arendusprodekaan
PhD (ideede ajalugu)
+372 737 5938
Lossi 36–127
Janek Saluse
Janek Saluse
dekanaadi juhataja
MA (majandusteadus)
+372 737 5953
+372 5645 0072 (5953)
Lossi 36–129

Dekanaadi juhataja vastutab dekanaadi töö juhtimise, valdkonna ja dekanaadi eelarve koostamise ja finantsseisu jälgimise ning valdkonna arengu- ja tegevuskava rakendamise ja aruandluse eest.

Tene Viiburg
Tene Viiburg
teadus-arenduskorralduse peaspetsialist
MA (inglise keel ja kirjandus)
+372 737 5337
Lossi 36–126

Teadus-arenduskorralduse peaspetsialist assisteerib teadus-arendusprodekaani ning koordineerib valdkonna arengufondi, Dora Pluss programmi ja doktoriõppega seonduvat.

Mariel Padar
Mariel Padar
õppekorralduse peaspetsialist
+372 737 5958
Lossi 36–120

Õppekorralduse peaspetsialist assisteerib õppeprodekaani, juhib õppekorralduse igapäevatööd ja koordineerib õppevaldkonna arendusprojektide elluviimist.

Sille Näkk
Sille Näkk
juhiabi
+372 737 5957
Lossi 36–124

Juhiabi korraldab SV nõukogu ja valitsuse tööd ning vastutab dekanaadi asjaajamise ja dokumendihalduse eest. Talle tuleb saata kõik dekaani allkirju, korraldust, kooskõlastamist või vastust nõudvad dokumendid.

Õppekorraldustalitus

Urve Tammann
Urve Tammann
õppekorralduse peaspetsialist
MA (haridusinnovatsioon)
Pärnu kolledž
+372 445 0547
+372 5552 5501 (3501)
Ringi 35–C118, Pärnu
Aigi Hommik
Aigi Hommik
õppekorralduse spetsialist
Johan Skytte poliitikauuringute instituut
+372 737 5583
Lossi 36-301
Maiu Reinhold
välissuhete spetsialist
Ühiskonnateaduste instituut
+372 737 5697
Lossi 36-216
Virge Näkk
õppekorralduse spetsialist
Ühiskonnateaduste instituut
+372 737 5935
Lossi 36-213
Nele Nemvalts
õppekorralduse spetsialist
Ühiskonnateaduste instituut
+372 737 5355
Lossi 36-217
Katri Holst
Katri Holst
õppekorralduse spetsialist
Õigusteaduskond
+372 737 6062
Näituse 20-213

Doktoriõpe

Lehte Leesik
Lehte Leesik
õppekorralduse spetsialist
Õigusteaduskond
+372 627 1892
Kaarli pst 3 - 202, Tallinn

Bakalaureuse päevaõpe, rahvusvaheline õigus ja inimõigused õppekava

Marju Tammiste
õppekorralduse spetsialist
Psühholoogia instituut
+372 737 5902
Näituse 2-211
Anneli Kütt
Anneli Kütt
õppekorralduse spetsialist
Majandusteaduskond
+372 737 6318
Narva mnt 18-4002
Kersti Kurri
Kersti Kurri
õppekorralduse spetsialist (sessioonõpe)
+372 737 6313
Narva mnt 18-4110
Mari Pärn
Mari Pärn
õppekorralduse spetsialist
haridusteaduste instituut
+372 737 5919
+372 526 8044 (5919)
Jakobi 5-A128
Sirje Saarmann
Sirje Saarmann
õppekorralduse spetsialist
Majandusteaduskond
+372 737 6310
Narva mnt 18-4002
Natalia Kravtšenko
õppekorralduse spetsialist
Narva kolledž
+372 740 1907
Raekoja plats 2–108, Narva
Anneli Adamson
õppekorralduse spetsialist
MA (õigusteadus)
haridusteaduste instituut
+372 737 6440
Jakobi 5-A131
Maarja Mai Lõokene
õppekorralduse spetsialist
Narva kolledž
+372 740 1909
Raekoja plats 2–108, Narva
Kristi Liivamägi
Kristi Liivamägi
rahvusvahelise õppe spetsialist
MA (inglise keele õpetaja)
majandusteaduskond
+372 737 6317
Narva mnt 18-4002
Merle Ojasalu
Merle Ojasalu
õppekorralduse spetsialist
Õigusteaduskond
+372 6271 874
Kaarli pst 3–203, Tallinn

Bakalaureuse sessioonõpe, täiendusõpe, tunniplaanid

Ranet Rõõmussaar
Ranet Rõõmussaar
õppekorralduse spetsialist
haridusteaduste instituut
+372 737 6447
+372 5884 5002 (6447
Jakobi 5-A129
Sirli Soomlais
Sirli Soomlais
õppekorralduse spetsialist
Õigusteaduskond
+372 737 5390
Näituse 20-118

Päevaõpe

Maiu Salmistu
Maiu Salmistu
õppekorralduse spetsialist
mag (kirjalik tõlge)
Õigusteaduskond
+372 737 5397
Näituse 20-118

Sessioonõpe, tunniplaanid

Kertu Ird
õppekorralduse spetsialist
psühholoogia instituut
+372 737 5903
Näituse 2–211
Kadri Eek
Kadri Eek
õppekorralduse spetsialist
MA (kirjalik tõlge)
haridusteaduste instituut
+372 737 6444
Jakobi 5-A130
Sülvi Mölder
Sülvi Mölder
õppekorralduse spetsialist
Pärnu kolledž
+372 445 0535
Ringi 35–C117, Pärnu
Kristi Juurik
õppekoordinaator
MA (ajakirjandus)
ühiskonnateaduste instituut
+372 737 5190
Lossi 36–212
Helen Viik
Helen Viik
õppekorralduse spetsialist
Pärnu kolledž
+372 445 0537
+372 514 8796 (8796)
Ringi 35–C117, Pärnu
Linda Liis Tanni
Linda Liis Tanni
õppekorralduse spetsialist
Johan Skytte poliitikauuringute instituut
+372 737 6212
Lossi 36-301
Oliivia Võrk
õppekorralduse spetsialist (tööleping peatatud)
MSc (ökosüsteemide tehnoloogia)
Johan Skytte poliitikauuringute instituut
Äli Leijen
Äli Leijen
instituudi juhataja, haridusteaduse doktoriõppe programmijuht
PhD
+372 737 6441
(6027)
Jakobi 5-A220
Margus Pedaste
Margus Pedaste
asejuhataja arendustöö alal
PhD (bioloogia ja maateaduste haridus)
+372 515 6095 (6021)
Jakobi 5-A223
Katrin Saks
Katrin Saks
asejuhataja õppe alal
PhD (haridusteadus)
+372 5860 3222 (3002)
Jakobi 5-A222
Kristi Kõiv
Kristi Kõiv
põhikooli mitme aine õpetaja magistriõppe programmijuht
PhD (haridusteadus)
Pihel Hunt
Pihel Hunt
haridusinnovatsiooni magistriõppe programmijuht
MA (kasvatusteadused)
+372 522 4325 (6465)
Mario Mäeots
Mario Mäeots
loodus- ja reaalainete õpetamine põhikoolis programmijuht
PhD (loodusteaduslik haridus)
Aigi Kikkas
klassiõpetaja programmijuht
MSc (bioloogia didaktika)
+372 737 6458
+372 5304 4009 (6458)
Merle Taimalu
Merle Taimalu
koolieelse lasteasutuse õpetaja programmijuht
PhD (pedagoogika)
Karmen Trasberg
kutseõpetaja bakalaureuseõppe programmijuht
PhD (haridusteadus)
+372 5860 7716 (6462)
Ingrid Koni
Ingrid Koni
õpetajahariduse magistriõppe programmijuht
PhD (haridusteadus)
Pille Häidkind
Pille Häidkind
eripedagoogika bakalaureuseõppe programmijuht, eripedagoogika ja logopeedia magistriõppe programmijuht
PhD (pedagoogika)
+372 512 9167 (6151)
Anne Raam
Anne Raam
õpetajate täienduskoolituse programmijuht
mag (koolikorraldus)
+372 737 6445
Liina Lepp
humanitaar- ja sotsiaalainete õpetamise programmijuht
PhD (haridusteadus)

Tugitalitus

Airi Heinaru
Airi Heinaru
administratiivjuht, tugitalituse juhataja
+372 737 6472
Jakobi 5-A221
Marje Johanson
Marje Johanson
projektide peaspetsialist
PhD (matemaatika)
+372 737 6456
+372 5310 1616
Jakobi 5-A101
Eve Toomsalu
Eve Toomsalu
töökorralduse spetsialist
MSc (turismigeograafia)
+372 737 6466
Jakobi 5-A224
Liisa Kuus
Liisa Kuus
õpirände ja üliõpilaskoostöö koordinaator
tööleping peatatud
Liis Kägu
õpirände ja üliõpilaskoostöö koordinaator
MA (kirjalik tõlge)
+372 737 6442
Jakobi 5-B243
Mari Pärn
Mari Pärn
õppekorralduse spetsialist
+372 737 5919
+372 526 8044 (5919)
Jakobi 5-A128
Anneli Adamson
õppekorralduse spetsialist
MA (õigusteadus)
+372 737 6440
Jakobi 5-A131
Ranet Rõõmussaar
Ranet Rõõmussaar
õppekorralduse spetsialist
+372 737 6447
+372 5884 5002 (6447
Jakobi 5-A129
Kadri Eek
Kadri Eek
õppekorralduse spetsialist
MA (kirjalik tõlge)
+372 737 6444
Jakobi 5-A130
Andres Riik
Andres Riik
infotehnoloogia spetsialist
+372 737 6451
Jakobi 5-B241

Pedagoogika osakond

Egle Säre
Egle Säre
osakonna juhataja, haridusteaduste lektor
PhD (haridusteadus)
Jakobi 5-B133
Kristi Kõiv
Kristi Kõiv
kasvatusteooria kaasprofessor
PhD (haridusteadus)
Jakobi 5-B134
Karin Naruskov
Karin Naruskov
uurimismeetodite lektor 0,3 k
PhD (haridusteadus)
Jakobi 5-B133
Karmen Trasberg
hariduskorralduse lektor
PhD (haridusteadus)
+372 5860 7716 (6462)
Jakobi 5-B153
Liana Roos
kutsepedagoogika nooremlektor 0,25 k
MA (andragoogika)
Jakobi 5-B153
Piret Einpaul
haridusteaduste nooremlektor 0,7 k, haridusteaduste nooremteadur 0,3 k
mag (kliiniline psühholoogia)
Jakobi 5-B133
Diana Eller
Diana Eller
kutsedidaktika nooremlektor 0,5 k
MA (koolijuhtimine)
Jakobi 5–B153

Õpetajate seminar

Krista Uibu
juhataja, algõpetuse professor
PhD (pedagoogika)
+372 520 8579
Jakobi 5-A301
Irja Vaas
Irja Vaas
käsitöö ja kodunduse didaktika nooremlektor
mag (koolikorraldus)
Jakobi 5-B238
Kristel Ruutmets
Kristel Ruutmets
inglise keele algõpetuse nooremlektor
MA (inglise keel ja kirjandus)
Jakobi 5-A205
Kaire Jõgi
loodusteaduste didaktika nooremlektor
MSc (bioloogia didaktika)
Jakobi 5-A203
Heily Leola
Heily Leola
alushariduse nooremlektor 0,75 k
MA (koolieelse lasteasutuse pedagoog)
Jakobi 5-A305
Mari Niitra
Mari Niitra
lastekirjanduse nooremlektor 0,6 k
MA (semiootika ja kulturoloogia)
Jakobi 5-A204
Külli Hiiemäe-Metsar
algõpetuse nooremlektor 0,5 k
MBA (ärijuhtimine (finantsjuhtimine))
Maarja Sõrmus
Maarja Sõrmus
matemaatika didaktika nooremlektor
MA (põhikooli mitme aine õpetaja)
Jakobi 5-A302
Evi Saluveer
Evi Saluveer
inglise keele algõpetuse õpetaja 0,4 k
MA (inglise keel ja kirjandus)
Jakobi 5-A205
Tiia Krass
inglise keele algõpetuse õpetaja
mag (koolikorraldus)
Jakobi 5-A205
Esta Sikkal
didaktika ja praktika õpetaja
MA (saksa keel ja kirjandus)
Jakobi 5-A204
Ave Avalo
kunstiõpetuse õpetaja 0,75 k
MA (kunst)
Jakobi 5-B238
Leesi Peedumäe
Leesi Peedumäe
matemaatika algõpetuse õpetaja 0,65 k
MA (matemaatikaõpetaja)
Jakobi 5-A302
Aigi Kikkas
loodusteaduste didaktika õpetaja
MSc (bioloogia didaktika)
+372 737 6458
+372 5304 4009 (6458)
Jakobi 5-A203
Kristi Pikk
õpetajahariduse nooremteadur
MA (põhikooli mitme aine õpetaja)
Jakobi 5-A302

Eripedagoogika osakond

Evelyn Kiive
Evelyn Kiive
osakonna juhataja, eripedagoogika professor
PhD (psühholoogia)
+372 5698 5518
Jakobi 5-B136
Marika Padrik
Marika Padrik
logopeedia kaasprofessor
PhD (pedagoogika)
+372 5558 0746 (6145)
Jakobi 5-B145
Marja-Liisa Mailend
logopeedia kaasprofessor 0,5 k
PhD (kõne-, keele- ja kuulmisteadused)
Pille Häidkind
Pille Häidkind
eripedagoogika lektor
PhD (pedagoogika)
+372 512 9167 (6151)
Jakobi 5-B137
Triin Kivirähk
eripedagoogika nooremlektor
MA (eripedagoogika)
Jakobi 5-B144
Lagle Lehes
Lagle Lehes
logopeedia nooremlektor 0,75 k
MA (eripedagoogika, logopeedia)
Jakobi 5-B146
Tea Ausin
eripedagoogika nooremlektor 0,5 k
Jakobi 5-B147
Merje Viigand
Merje Viigand
logopeedia nooremlektor 0,5 k
MA (logopeedia)
Jakobi 5-B146
Kairi Kaljuste
eripedagoogika nooremlektor 0,75 k
MA (psühholoogia)
Jakobi 5-B144
Kaja Pastarus
eripedagoogika nooremlektor
MA (eripedagoogika)
Jakobi 5-B147
Anna Maria Ülviste
logopeedia nooremlektor 0,34 k, logopeedia nooremteadur 0,66 k
MA (logopeedia)
Jakobi 5–B143
Kristina Kutsar
Kristina Kutsar
eripedagoogika nooremlektor (tööleping peatatud) 0,5 k
MA (eripedagoogika)

Haridusinnovatsiooni keskus

Anne Raam
Anne Raam
keskuse juhataja
mag (koolikorraldus)
+372 737 6445
Jakobi 5-B240
Maria Jürimäe
Maria Jürimäe
õppekavateooria nooremlektor 0,5 k, õppekava ja õpikogukondade peaspetsialist 0,2 k
MA (eesti filoloogia)
5804 9739
Jakobi 5-A104
Kärt Leppik
Kärt Leppik
arendusspetsialist 0,2 k
MA (õppimise ja õpetamise juhtimine)
+372 5695 2950
Jakobi 5-A104
Kati Lukk
täienduskoolituse spetsialist
+372 737 6449
Jakobi 5-A103
Marge Kimmel
täienduskoolituse- ja kutseaasta spetsialist
MA (õpetaja)
+372 737 6446
Jakobi 5-B239
Susanna Rennik
Susanna Rennik
täienduskoolituse spetsialist
MA (saksa keel ja kirjandus)
+372 737 6448
Jakobi 5-A103
Marin Järvpõld
kooliarendusprogrammi spetsialist 0,8 k
MA (põhikooli mitme aine õpetaja)
+372 737 6457
Jakobi 5-B239
Ita Ilves
projektide spetsialist (tööleping peatatud) 0,8 k
MA (geograafiaõpetaja)

Haridustehnoloogia keskus

Margus Pedaste
Margus Pedaste
keskuse juhataja, haridustehnoloogia professor
PhD (bioloogia ja maateaduste haridus)
+372 515 6095 (6021)
Jakobi 5-B252
Mario Mäeots
Mario Mäeots
haridustehnoloogia kaasprofessor
PhD (loodusteaduslik haridus)
Jakobi 5-B231
Leo Siiman
haridustehnoloogia kaasprofessor
PhD (optika)
Jakobi 5-B231
Pille Nelis
Pille Nelis
haridusteaduste nooremlektor 0,75 k
MA (hariduse juhtimine)
+372 516 9397
Jakobi 5-B251
Külli Kallas
Külli Kallas
haridustehnoloogia nooremteadur 0,8 k
MA (matemaatika- ja informaatikaõpetaja)
Jakobi 5-B253
Pirjo Mõttus
haridustehnoloogia nooremteadur
MA (haridustehnoloogia)
Doris Kristina Raave
Doris Kristina Raave
haridustehnoloogia nooremteadur 0,3 k, DigiEfekti spetsialist 0,4 k
MA (prantsuse keele õpetaja)
Jakobi 5-B253
Marit Puusepp
projekti spetsialist 0,5 k
MA (bioloogiaõpetaja)
Jakobi 5-B253
Maarja Taaler
Maarja Taaler
haridustehnoloogia spetsialist 0,5 k
MA (kirjalik tõlge)
Jakobi 5-B253
Tony Tonni
Tony Tonni
haridustehnoloog
MA (haridustehnoloogia)
Jakobi 5-B249

Õpetaja- ja kõrghariduse keskus

Äli Leijen
Äli Leijen
keskuse juhataja, õpetajahariduse professor
PhD
+372 737 6441
(6027)
Jakobi 5-B322
Rain Mikser
haridusteooria kaasprofessor 0,2 k
PhD (haridusteadus)
Jakobi 5-B230
Mari Karm
Mari Karm
kõrgkoolipedagoogika kaasprofessor 0,5 k
PhD (kasvatusteadused)
Jakobi 5-B232
Katrin Saks
Katrin Saks
haridusteaduste kaasprofessor
PhD (haridusteadus)
+372 5860 3222 (3002)
Jakobi 5-B322
Liina Lepp
didaktika lektor
PhD (haridusteadus)
Jakobi 5-B321
Lii Kaudne
Lii Kaudne
kaasava hariduse nooremlektor 0,7 k
MA (kasvatusteadused)
Jakobi 5-B320
Pihel Hunt
Pihel Hunt
õpetajahariduse nooremlektor
MA (kasvatusteadused)
+372 522 4325 (6465)
Jakobi 5-B230
Karmen Kalk
Karmen Kalk
uurimismeetodite nooremlektor 0,5 k
PhD (haridusteadus)
Jakobi 5-B230
Carolina Šuman
Carolina Šuman
kaasava hariduse nooremlektor 0,5 k
MA (eripedagoogika)
Jakobi 5-B320
Sandra Järv
õpetajahariduse nooremlektor 0,65 k
MA (haridusinnovatsioon)
Jakobi 5-B232
Liisi Pajula
õpetajahariduse nooremteadur 0,8 k
MA (õigusteadus)
Jakobi 5-B319
Kristi Palk
õpetajahariduse nooremteadur 0,3 k
MA (füüsikaõpetaja)
Kerli Kõiv
haridusteaduste nooremteadur 0,7 k
MA (haridusinnovatsioon)
Gerli Silm
Gerli Silm
haridusteaduste spetsialist
PhD (haridusteadus)
Jakobi 5-B230

Tartu Ülikooli Pedagogicum

Margus Pedaste
Margus Pedaste
Pedagogicumi juhataja
PhD (bioloogia ja maateaduste haridus)
+372 515 6095 (6021)
Aili Saul
Aili Saul
praktikakorralduse ja -arenduse peaspetsialist
MA (koolijuhtimine)
+372 5912 6775
Jakobi 5-B242
Tiina Tuhkur
Tiina Tuhkur
Pedagogicumi koordinaator
MSc (rahvusvahelised suhted ja rahvusvaheline õigus)
+372 5890 9677 (9677)
Jakobi 5-B242
Eleri Lepik
Pedagogicumi assistent 0,5 k
+372 737 6458
Jakobi 5-B242
Kristiina Tõnnisson
Kristiina Tõnnisson
instituudi juhataja, haldusjuhtimise lektor
PhD (avalik haldus ja sotsiaalpoliitika)
+372 737 6372
Lossi 36-302
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • Eesti avalik haldus
  • haldusjuhtimine
  • haldusreformid
  • organisatsiooniteooria ja -käitumine
  • kodanikuühiskond
  • muutuste juhtimine
  • hariduspoliitika
  • haridusprogrammide hindamine
Mihkel Solvak
Mihkel Solvak
asejuhataja arenduse alal, tehnoloogiauuringute kaasprofessor
PhD (politoloogia)
+372 737 6141
Lossi 36-304
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • e-valimiste kasutusmustrid, levik, mõju osalusele ja valimiste tulemustele
  • e-riik: kasutamine, levik, majanduslik mõju, usaldus riigi vastu, e-demokraatia
  • e-teenuste levik, kasutus ja arendamine
  • valimiskäitumine, valimisosalus
Piret Ehin
asejuhataja teadustöö alal, võrdleva poliitika professor, politoloogia doktoriõppekava programmijuht
PhD (poliitikateadused)
+372 737 5938
Lossi 36-327
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • Euroopa integratsioon
  • Euroopa integratsiooniteooriad ja nende rakendamine
  • demokraatia ja legitiimsus Euroopa Liidus
  • Euroopa parlamendi valimised
  • parlamendi järelvalve EL asjade alal
  • liikmesriikide institutsioonide ja poliitikate euroopastumine
Eiki Berg
Eiki Berg
rahvusvaheliste suhete teooria professor, rahvusvaheliste suhete ja regiooni uuringute programmijuht
PhD (geoinformaatika ja kartograafia)
Lossi 36-324
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • Traditsiooniline ja kriitiline geopoliitika
  • Piirid, territoriaalvaidlused, piiriülene koostöö
  • Setsessionistlikud konfliktid ning tunnustamata riigid
  • Territoriaalsuse ja suveräänsuse küsimused
  • Võimujagamine ja liberaalne rahuloome
  • EL laienemine 
Viacheslav Morozov
Viacheslav Morozov
Euroopa Liidu - Venemaa uuringute professor
knd (ajalugu)
+372 737 6588
Lossi 36-326
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad

Õppejõud juhendab peamiselt inglise keeles

  • Russian foreign policy and identity politics
  • Identities and ideologies in Russia
  • Russian Economy
  • EU-Russia relations
  • Imperial and Soviet legacies in post-Soviet space
  • Post-colonial theories
  • Constructivist theory and discourse analysis
  • Critical Security studies
Andrey Makarychev
regionaalsete poliitikauuringute professor
PhD
+372 737 6581
Lossi 36-321
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
Õppejõud juhendab inglise keeles
  • Biopolitics
  • Russian Foreign and Security Policies
  • Regionalism and Federalism
  • EU-Russia Relations
  • Common Neighborhood
  • Arts and Politics
  • Sport Megaevents
Eva Piirimäe
Eva Piirimäe
poliitikateooria kaasprofessor
PhD (ideede ajalugu)
+372 737 5938
Lossi 36-327
Stefano Braghiroli
Stefano Braghiroli
Euroopa õpingute kaasprofessor, Euroopa Liidu - Venemaa uuringute magistriõppekava programmijuht, Euroopa õpingute magistriõppekava programmijuht
PhD (poliitikateadused)
+372 737 6581
Lossi 36-321
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
Õppejõud juhendab inglise keeles
  • Party politics in the European Parliament
  • EU institutions
  • EU member states and party systems
  • Euro-scepticism
  • Populism and far-right radicalism
  • Voting behaviour
  • EU-Turkey relations
  • Comparative politics
     
Alar Kilp
võrdleva poliitika lektor, riigiteaduste bakalaureuseõppekava programmijuht
PhD (politoloogia)
+372 737 5312
Lossi 36-318
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • demokraatia
  • ideoloogiad ja väärtuskonfliktid
  • (poliitiline) kodanikuharidus ja haridusteooria (”kuidas inimene õpib”)
  • sotsiaalse reaalsuse konstruktsioon
  • religioon ja poliitika
Raul Toomla
Raul Toomla
rahvusvaheliste suhete lektor
PhD (politoloogia)
+372 737 6583
Lossi 36-308
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • rahvusvaheline majandus
  • rahvusvaheline konflikt
  • rahvusvahelised organisatsioonid
  • globaalprobleemid
     
Heiko Pääbo
Heiko Pääbo
Läänemere maade poliitika lektor, Kesk- ja Ida-Euroopa, Venemaa ja Euraasia uuringute magistriõppekava programmijuht
PhD (politoloogia)
+372 737 5647
Lossi 36-320
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • rahvusvahelised suhted Läänemere regioonis
  • Venemaa - Balti riikide suhted
  • Balti riikide välispoliitika
  • kollektiivse mälu poliitika rahvusvahelistes suhetes
  • identiteet rahvusvahelistes suhetes
  • ajalooõpikute analüüs
  • LGBTQ ja poliitika
     
Shpend Kursani
Shpend Kursani
rahvusvaheliste suhete lektor
PhD
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad

Õppejõud juhendab inglise keeles

  • Self-determination and secession
  • State-making
  • International recognition
  • Territorial disputes and conflict
  • Contestation of political authority
  • Political violence and extremism
Rein Toomla
Rein Toomla
võrdleva poliitika õpetaja 0,5 k
MA (politoloogia)
Lossi 36-308
Juhan Saharov
poliitikateooria teadur
PhD (politoloogia)
+372 737 5335
Lossi 36-415
Kristina Muhhina
Kristina Muhhina
halduspoliitika teadur
PhD (avalik haldus)
+372 737 5938
Lossi 36-327
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • kaasaja valitsemine
  • halduspoliitika
  • Euroopa naabruspoliitika ja demokraatia edendamine
  • kvalitatiivsed uurimismeetodid
Andres Reiljan
Andres Reiljan
võrdleva poliitika teadur
PhD
+372 737 6587
Lossi 36-416
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • parteisüsteemid
  • poliitilised lõhed
  • poliitiline käitumine
  • avalik arvamus
  • poliitiline polariseeritus
  • valijakompassid
     
Liisa Talving
Liisa Talving
võrdleva poliitika teadur, "Poliitika ja valitsemine digiajastul" programmijuht
PhD (politoloogia)
+372 737 5938
Lossi 36-327
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • valimiskäitumine
  • avalik arvamus
  • euroskeptitsism
  • populism
     
Leonore Riitsalu
Leonore Riitsalu
käitumusliku poliitikakujundamise teadur 0,5 k
PhD (juhtimisteadus)
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
  • käitumisökonoomika
  • käitumuslik poliitikakujundamine
  • sekkumised käitumise muutmiseks
  • finantshariduse riiklikud strateegiad
  • isiklike rahaasjade korraldamine
  • rahaline heaolu
Edgars Eihmanis
Edgars Eihmanis
võrdleva poliitika teadur
PhD
+372 737 6587
Lossi 36–416
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad
Õppejõud juhendab inglise keeles
  • Comparative political economy
  • Post-socialist capitalism
  • Public policy
  • Economic reforms
  • EU economic governance (European Semester, Recovery and Resilience Facility)
Aigi Hommik
Aigi Hommik
õppekorralduse spetsialist
+372 737 5583
Lossi 36-301
Bogdan Romanov
Bogdan Romanov
e-valitsemise nooremteadur
MA (demokraatia ja valitsemine)
Lossi 36-304
Juhendamisteemad:
Õppejõud juhendab inglise keeles
  • E-/I-voting in autocracies
  • Internet development and regimes
  • Healthcare policies
  • Comparative politics
  • Quantitative research methods
Stefan Dedovic
e-valitsemise nooremteadur
MA (avaliku sektori innovatsioon ja e-valitsemine)
Lossi 36-304
Juhendamisteemad:
Õppejõud juhendab inglise keeles
  • Digital transformation
  • Digital health
  • E-Governance
  • Cross-border e-services
  • Mobile government
  • Digital Identity
Izzet Yalin Youksel
Izzet Yalin Youksel
politoloogia nooremteadur
MA (rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud)
Azniv Tadevosyan
Azniv Tadevosyan
politoloogia nooremteadur
MA (rahvusvahelised suhted ja regiooni uuringud)
Lossi 36-422
Sandra Charlotta Hagelin
politoloogia nooremteadur 0,4 k
MA (Euroopa õpingud)
Lossi 36-319
Tatiana Lupacheva
politoloogia nooremteadur 0,4 k
MA (demokraatia ja valitsemine)
Natalia Kovyliaeva
Natalia Kovyliaeva
politoloogia nooremteadur 0,6 k
MA (politoloogia)
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad:
Õppejõud juhendab inglise keeles
  • (online) social movements
  • (online) mobilization
  • women and feminist movements
  • EU-Russia relations
  • data availability and research transparency
Thomas Linsenmaier
Thomas Michael Linsenmaier
analüütik
(politoloogia)
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad:
Õppejõud juhendab inglise keeles
  • EU Foreign Policy
  • External Relations of the European Union
  • European Integration
  • International Relations theory
  • Norms in World Politics
  • Security Politics
     
Olena Solohub
Olena Solohub
koordinaator
MA (euroopa liidu - vene uuringud)
+372 737 6579
Lossi 36-419
Hector Charles Pagan
programmijuht-analüütik 0,5 k
MPA (avalik haldus)
Lossi 36-310
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad:
Õppejõud juhendab inglise keeles
  • Public/ NGO Management
  • Third Sector (theories/practice)
  • Civil Society
Varje Kuut
rahvusvaheliste projektide peaspetsialist
+372 737 6376
Lossi 36-315
Evelyn Pihla
Evelyn Pihla
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
MA (info- ja teadmusjuhtimine)
+372 5615 8017
Lossi 36-319
Kristel Vits
Kristel Vits
rahvusvaheliste projektide koordinaator 0,5 k
MA (rahvusvahelised suhted)
+372 737 5199
+372 5816 0307
Lossi 36-320
CV Eesti Teadusinfosüsteemis
Juhendamisteemad:
  • de facto riigid
  • väikeriigid
  • rahvusvaheline konfliktiohjamine.
     
Uta Kührt
Uta Kührt
Erasmuse koordinaator ja projektijuht
MA (kirjalik tõlge)
+372 737 5154
Lossi 36-301
Hanna Laius
Hanna Laius
projektijuht
MSc (inimgeograafia ja regionaalplaneerimine)
Lossi 36-419
Anastasiia Turusinova
digiturunduse spetsialist
MA (euroopa liidu - venemaa uuringud)
+372 737 6579
Lossi 36-419
Oliivia Võrk
õppekorralduse spetsialist (tööleping peatatud)
MSc (ökosüsteemide tehnoloogia)
Annegrete Molloka
analüütik (tööleping peatatud) 0,3 k
MSc (finants- ja kindlustusmatemaatika)

Sotsiaalteaduslike rakendusuuringute keskus (RAKE)

Anne Reino
Anne Reino
majandusteaduskonna juhataja
PhD (majandusteadus)
+372 737 6370
Narva mnt 18–4107
Kertu Lääts
Kertu Lääts
asejuhataja õppe alal
PhD (majandusteadus)
+372 737 6338
Narva mnt 18–4023
Kadri Ukrainski
Kadri Ukrainski
asejuhataja teaduse alal, ettevõtluse ning tehnoloogia juhtimise MA programmijuht, programmijuht
PhD (majandusteadus)
magistriõppekava "Ettevõtlikkus majanduspoliitika kujundamises"
Narva mnt 18–4016
Ott Pärna
Ott Pärna
külalisprofessor 0,7 k
PhD (majandusteadus)
Narva mnt 18–4016
Aksel Ers
Aksel Ers
külalislektor
Maret Ahonen
Maret Ahonen
Startup Labi juht
MBA
+372 737 4817
+372 522 5910
Narva mnt 18-1030A
Piret Arusaar
Piret Arusaar
Edu ja Tegu projekti peaspetsialist
MA (muutuste juhtimine ühiskonnas)
+372 737 4817
+372 516 2945
Narva mnt 18-1030A
Taavi Tamm
Taavi Tamm
Startup Labi peaspetsialist 0,45 k
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
Katrin Tamm
Katrin Tamm
CDL-Estonia programmijuht
MA (majandusteadus)
+372 737 6116
+372 525 0624
Narva mnt 18–4029
Martti Reinet
Martti Reinet
visuaalmeedia ja kommunikatsiooni peaspetsialist 0,8 k
MA (ajakirjandus)
+372 737 6331
Narva mnt 18–4106
Karin Liikane
Karin Liikane
täiendusõppe programmijuht
+372 737 6606
Teatri väljak 3-305, Tallinn
Anneli Lorenz
Anneli Lorenz
praktika arendusjuht
mag (koolikorraldus)
+372 737 6315
+372 520 7062 (6315)
Narva mnt 18–4041
Mariana Kukk
Mariana Kukk
Delta X koordinaator ja kommunikatsioonijuht
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 737 6360
Narva mnt 18-4106
Jaan Masso
Jaan Masso
matemaatilise majandusteaduse magistriõppe programmijuht
PhD (majandusteadus)
+372 737 6395
Narva mnt 18-4021
Kadi Timpmann
Kadi Timpmann
majandusteaduse bakalaureuseõppe programmijuht
MA (majandusteadus)
+372 737 6340
Narva mnt 18–4015
Kristian Pentus
Kristian Pentus
turunduse ja finantsjuhtimise magistriõppe programmijuht, kaasaegse majanduse magistriõppe programmijuht, kaasaegse turunduse magistriõppe programmijuht
MA (majandusteadus)
+372 737 6321
Narva mnt 18–4032
Iuliia Trabskaia
Iuliia Trabskaia
innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimise MA programmijuht
knd (majandusteadus)
+372 737 6330
Narva mnt 18-4048
Hakan Eratalay
Mustafa Hakan Eratalay
majandusteaduse doktoriõppe programmijuht, sotsiaalteaduste doktoriõppe majandusteaduse eriala juht
PhD (majandusteadus)
+372 737 6347
Narva mnt 18–4020
Eva Liias
Eva Liias
tänapäeva Aasia ja Lähis-Ida uuringute MA programmijuht
PhD
Narva mnt 18–4036
Krista Jaakson
Krista Jaakson
strateegilise juhtimise magistriõppe programmijuht
PhD (majandusteadus)
+372 737 6329
Narva mnt 18–4049
Diana Eerma
Diana Eerma
ettevõttemajanduse bakalaureuseõppe programmijuht
PhD (majandusteadus)
+372 737 6344
Ülle Pärl
Ülle Pärl
kaasaegse finantsjuhtimise magistriõppe programmijuht
PhD (majandusteadus)
+372 737 6338
Selje Seeba
Selje Seeba
õppetöö koordinaator (sessioonõpe) 0,9 k
+372 737 6313
+372 509 8648 (6313)
Narva mnt 18-4110
Andres Vaher
Andres Vaher
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
+372 737 6331
+372 5558 7359
Narva mnt 18–4106
Ülle Maidla
Ülle Maidla
teaduskorralduse spetsialist
+372 737 6342
Narva mnt 18-4043
Tiia Haldma
Tiia Haldma
asjaajamiskorralduse spetsialist
+372 737 6320
Narva mnt 18-4043
Janeli Mänd
CDL-Estonia programmi koordinaator 0,5 k
MA (õigusteadus)
+372 737 6369
Narva mnt 18–4029
Herly Parve
Herly Parve
raamatukoguhoidja 0,6 k
+372 737 6325
Narva mnt 18-1015
Kersti Kurri
Kersti Kurri
õppekorralduse spetsialist (sessioonõpe)
+372 737 6313
Narva mnt 18-4110
Anneli Kütt
Anneli Kütt
õppekorralduse spetsialist
+372 737 6318
Narva mnt 18–4002
Kristi Liivamägi
Kristi Liivamägi
rahvusvahelise õppe spetsialist
MA (inglise keele õpetaja)
+372 737 6317
Narva mnt 18-4002
Kristian Kutsar
Kristian Kutsar
Startup Labi kommunikatsiooni- ja turundusspetsialist 0,85 k
+372 737 4817
Narva mnt 18–1030A
Madli Vaher
Madli Vaher
turundusspetsialist (tööleping peatatud)
MA (juhtimine ja turundus)

Ettevõtluse õppetool

Mervi Raudsaar
Mervi Raudsaar
õppetooli juhataja, ettevõtluse kaasprofessor
PhD (sotsioloogia)
+372 737 6362
Narva mnt 18-4042
Tõnis Mets
Tõnis Mets
emeriitprofessor
knd (tehnikateadused)
+372 737 6369
Iuliia Trabskaia
Iuliia Trabskaia
ettevõtluse kaasprofessor
knd (majandusteadus)
+372 737 6330
Narva mnt 18–4048
Merike Kaseorg
Merike Kaseorg
ettevõtluse nooremlektor
MBA (ärijuhtimine)
+372 737 6330
Narva mnt 18-4048
Anneli Lorenz
Anneli Lorenz
ettevõtluse nooremlektor 0,75 k
mag (koolikorraldus)
+372 737 6315
+372 520 7062 (6315)
Narva mnt 18–4041
Aivar Pere
Aivar Pere
ettevõtluse nooremlektor 0,1 k
+372 737 4810
+372 515 8498
Narva mnt 18-4007
Kaire Vahejõe
Kaire Vahejõe
ettevõtluse nooremlektor 0,5 k
MA (ökonoomika ja ettevõtlus)
+372 737 5641
Piia Vettik-Leemet
Piia Vettik-Leemet
ettevõtluse nooremlektor 0,5 k, ettevõtluse nooremteadur 0,4 k
MBA (ettevõtlus ning tehnoloogia juhtimine)
+372 737 5641
Narva mnt 18–4044
Juta Jaani
Juta Jaani
ettevõtluspedagoogika nooremlektor 0,2 k
MA (pedagoogika)
+372 737 5641
Narva mnt 18–4044
Margit Partei
Margit Partei
peaspetsialist
MA (matemaatiline majandusteadus)
+372 737 5641
Narva mnt 18-4044

Juhtimise õppetool

Kurmet Kivipõld
Kurmet Kivipõld
õppetooli juhataja, juhtimise kaasprofessor
PhD (majandusteadus)
+372 737 6334
+372 503 8456 (6334)
Narva mnt 18–4053
Maaja Vadi
Maaja Vadi
juhtimise professor
PhD (majandusteadus)
+372 737 6323
+372 551 2855 (6323)
Narva mnt 18-4051
Anne Reino
Anne Reino
juhtimise kaasprofessor
PhD (majandusteadus)
+372 737 6370
Narva mnt 18-4107
Krista Jaakson
Krista Jaakson
juhtimise kaasprofessor
PhD (majandusteadus)
+372 737 6329
Narva mnt 18–4049
Kulno Türk
Kulno Türk
emeriitprofessor 0,5 k
knd (majandusteadus)
+372 737 6334
+372 503 6542 (6320)
Narva mnt 18–4053
Anne Aidla
Anne Aidla
juhtimise lektor 0,7 k
PhD (majandusteadus)
+372 737 6334
Narva mnt 18–4053
Supriya Banerjee
Supriya Banerjee
juhtimise lektor
PhD (juhtimisteadus)
+372 737 6345
Narva mnt 18–4052

Majanduse modelleerimise õppetool

Jaan Masso
Jaan Masso
õppetooli juhataja, rakendusökonomeetria kaasprofessor 0,8 k
PhD (majandusteadus)
+372 737 6395
Narva mnt 18–4021
Lenno Uusküla
Lenno Uusküla
makroökonoomika kaasprofessor 0,25 k
PhD
Narva mnt 18-4017
Eneli Kindsiko
Eneli Kindsiko
kvalitatiivuuringute kaasprofessor
PhD (majandusteadus)
+372 737 6346
Narva mnt 18-4018
Hakan Eratalay
Mustafa Hakan Eratalay
ökonomeetria lektor 0,5 k, ökonomeetria teadur 0,5 k
PhD (majandusteadus)
+372 737 6347
Narva mnt 18–4020
Ricardo Vicente
Ricardo Alfredo Mendes Pereira Vicente
majanduse modelleerimise lektor 0,5 k
PhD
+372 737 6347
Narva mnt 18-4020
Tiiu Paas
Tiiu Paas
emeriitprofessor 0,8 k
knd (majandusteadus)
+372 737 6341
Narva mnt 18-4019
Helen Poltimäe
Helen Poltimäe
majanduse modelleerimise lektor 0,6 k
PhD (majandusteadus)
+372 737 6346
Narva mnt 18–4018
Bianka Plüschke-Altof
Bianka Plüschke-Altof
kvalitatiivuuringute lektor 0,5 k
PhD (majandusteadus)
+372 737 6348
Narva mnt 18–4017
Kärt Rõigas
Kärt Rõigas
majanduse modelleerimise teadur 0,3 k
PhD (majandusteadus)
+372 737 6346
Narva mnt 18-4018
Liisi Roosaar
Liis Roosaar
külalisteadur
PhD (majandusteadus)
+372 737 6341
Narva mnt 18–4019
Marcus Marmor
Marcus Marmor
majandusteaduse nooremteadur
MSc (raamatupidamine, auditeerimine ja kontroll)
Narva mnt 18–4017
Ilona Pavlenkova
Ilona Pavlenkova
majanduse modelleerimise nooremteadur 0,4 k
MA (innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimine)
Luca Alfieri
Luca Alfieri
majanduse modelleerimise nooremteadur
MA (Local Developments, Cooperation, International Markets)
+372 737 6348
Narva mnt 18–4017
Jan Bednorz
Jan Bednorz
majandusteaduse nooremteadur
MSc (rahvusvaheline äri ja juhtimine)
Narva mnt 18–4017
Laura Helena Kivi
Laura Helena Kivi
majanduse modelleerimise nooremteadur 0,4 k
MA (matemaatiline majandusteadus)
Kadri Arrak
Kadri Arrak
majanduse modelleerimise nooremteadur (tööleping peatatud) 0,2 k
MA (majandusteadus)

Majandusteooria õppetool

Anneli Kaasa
Anneli Kaasa
õppetooli juhataja, majandusteaduslike sotsiaal- ja kultuuriuuringute professor
PhD (majandusteadus)
+372 737 5842
Narva mnt 18-4040
Dekaan Raul Eamets
Raul Eamets
makroökonoomika professor
PhD (majandusteadus)
+372 737 5901
+372 514 0082 (5645)
Lossi 36-128
Eve Parts
Eve Parts
majandusteooria kaasprofessor
PhD (majandusteadus)
+372 737 6374
Narva mnt 18-4039
Raul Omel
Raul Omel
majandusteooria nooremlektor
+372 737 5841
Narva mnt 18-4047
Vladyslav Soloviov
Vladyslav Soloviov
majandusteooria nooremlektor 0,5 k
MA (matemaatiline majandusteadus)
+372 737 5841
Narva mnt 18-4047

Rahanduse ja majandusarvestuse õppetool

Kertu Lääts
Kertu Lääts
õppetooli juhataja, majandusarvestuse kaasprofessor 0,8 k
PhD (majandusteadus)
+372 737 6338
Narva mnt 18–4023
Toomas Haldma
Toomas Haldma
majandusarvestuse professor 0,9 k
knd (majandusteadus)
+372 737 6311
+372 504 5957 (6311)
Narva mnt 18-4024
Priit Sander
Priit Sander
rahanduse kaasprofessor
PhD (majandusteadus)
Narva mnt 18-4025
Ülle Pärl
Ülle Pärl
majandusarvestuse kaasprofessor 0,8 k
PhD (majandusteadus)
+372 737 6338
Narva mnt 18-4023
Naire Nurmet
Maire Nurmet
rahanduse lektor 0,5 k
PhD (põllumajandusraamatupidamine ja rahandus)
+372 5383 7779
Narva mnt 18-4022
Mariia Chebotareva
Mariia Chebotareva
majandusarvestuse nooremlektor 0,5 k
PhD (majandusteadus)
Narva mnt 18–4013
Ulvi Sloog
Ulvi Sloog
majandusarvestuse õpetaja 0,5 k
MBA (ärijuhtimine)
Narva mnt 18-4022

Rahvusvahelise ettevõtluse ja innovatsiooni õppetool

Priit Vahter
Priit Vahter
õppetooli juhataja, rakendusliku majandusteaduse professor
PhD (majandusteadus)
+372 737 6336
Narva mnt 18-4035
Urmas Varblane
Urmas Varblane
akadeemik, rahvusvahelise ettevõtluse professor
knd (majandusteadus)
+372 737 6361
+372 502 2362 (6361)
Narva mnt 18–4030
Tiia Vissak
Tiia Vissak
rahvusvahelise ettevõtluse kaasprofessor, sotsiaalteaduste doktoriõppe ärijuhtimise eriala juht
PhD (majandusteadus)
+372 737 6332
Narva mnt 18-4031
Oliver Lukason
Oliver Lukason
rahvusvahelise ettevõtluse ja rahanduse kaasprofessor
PhD (majandusteadus)
Narva mnt 18-4037
Liina Joller-Vahter
Liina Joller-Vahter
külalisteadur
PhD (majandusteadus)
+372 737 6336
Narva mnt 18–4035
Bettina Becker
külalisteadur
PhD (majandusteadus)

Riigimajanduse ja majanduspoliitika õppetool

Kadri Ukrainski
Kadri Ukrainski
õppetooli juhataja, teadus- ja innovatsioonipoliitika professor
PhD (majandusteadus)
Narva mnt 18–4016
Diana Eerma
Diana Eerma
majanduspoliitika kaasprofessor
PhD (majandusteadus)
+372 737 6344
Narva mnt 18-4014
Jüri Sepp
Jüri Sepp
emeriitprofessor 0,4 k
knd (majandusteadus)
+372 737 6343
+372 511 1144 (6343)
Narva mnt 18–4016
Kadi Timpmann
Kadi Timpmann
avaliku sektori ökonoomika nooremlektor 0,8 k
MA (majandusteadus)
+372 737 6340
Narva mnt 18-4015

Turunduse õppetool

Kristian Pentus
Kristian Pentus
õppetooli juhataja, turunduse nooremlektor
MA (majandusteadus)
+372 737 6321
Narva mnt 18-4032
Liudmyla Dorokhova
Liudmyla Dorokhova
külalisprofessor 0,6 k
knd (farmaatsiateadused)
+372 737 6321
Narva mnt 18–4032
Andres Kuusik
Andres Kuusik
turunduse professor
PhD (majandusteadus)
+372 737 6321
Narva mnt 18–4032
Tanel Mehine
Tanel Mehine
turunduse nooremlektor
MA (majandusteadus)
+372 737 6321
Narva mnt 18-4032
Kerli Ploom
Kerli Ploom
turunduse nooremlektor (tööleping peatatud) 0,6 k, turunduse nooremteadur (tööleping peatatud) 0,4 k
MA (majandusteadus)
Kairi Kreegipuu
instituudi juhataja
PhD (psühholoogia)
+372 737 5909
Näituse 2-214
Anu Realo
külalisprofessor 0,1 k, akadeemik
PhD (psühholoogia)
+372 737 5905
Talis Bachmann
külalisprofessor 0,5 k
PhD (psühholoogia)
+372 627 1891
Näituse 2–108
Karin Täht
psühhomeetria kaasprofessor 0,8 k
PhD (psühholoogia)
+372 737 5920
Näituse 2–213
Uku Vainik
käitumisgeneetika kaasprofessor 0,75 k
PhD (psühholoogia)
+372 737 5912
Näituse 2–216
Triin Kurrikoff
bioloogilise psühholoogia lektor 0,2 k
PhD (psühholoogia)
+372 737 6660
Marika Rauk
programmijuht
knd (psühholoogia)
+372 737 5913
Näituse 2-209
Margus Kanarik
neuropsühhofarmakoloogia teadur 0,2 k
PhD (psühholoogia)
Ravila 14a–2067
Maria Krajuškina
afektiivse psühholoogia nooremteadur 0,8 k
MA (psühholoogia)
Näituse 2–115
Kertu Saar
administratiivjuht
MA (psühholoogia)
+372 737 5904
Näituse 2-211
Katarina Kliit
sessioonõppe programmijuht 0,3 k
MA (psühholoogia)
Näituse 2-207
Signe Reppo
täienduskoolituse programmijuht
+372 737 5959
+372 520 1846
Näituse 2–211
Lilian Ariva
programmi Edu ja Tegu juht
MA (muutuste juhtimine ühiskonnas)
+372 528 5734
Kariina Laas
magistriõppekava "Psühholoogia" programmijuht
PhD (psühholoogia)
+372 737 5920
Näituse 2-213
Jüri Allik
psühholoogia doktoriõppe programmijuht
PhD (psühholoogia)
+372 737 5905
+372 518 4277 (5905)
Näituse 2-215
Kertu Ird
õppekorralduse spetsialist
+372 737 5903
Näituse 2–211
Endel Põder
visuaalse töötluse modelleerimise spetsialist 0,1 k
PhD (psühholoogia)

Arengu- ja koolipsühholoogia osakond

Tiia Tulviste
osakonna juhataja, arengupsühholoogia professor
PhD (psühholoogia)
+372 737 5906
Näituse 2-218
Pirko Tõugu
arengupsühholoogia lektor 0,5 k, arengupsühholoogia teadur 0,5 k
PhD (psühholoogia)
+372 737 5917
Anni Tamm
arengu- ja koolipsühholoogia lektor 0,5 k, arengupsühholoogia teadur 0,5 k
PhD (psühholoogia)
+372 737 5917
Näituse 2-217
Triin Liin
kognitiiv- ja koolipsühholoogia lektor
PhD (psühholoogia)
+372 737 5907
Näituse 2-208
Ada Urm
arengu- ja koolipsühholoogia nooremlektor 0,5 k
MA (psühholoogia)
+372 737 5907
Näituse 2-208

Eksperimentaal- ja kognitiivpsühholoogia osakond

Jüri Allik
osakonna juhataja, akadeemik, eksperimentaalpsühholoogia professor
PhD (psühholoogia)
+372 737 5905
+372 518 4277 (5905)
Näituse 2-215
Kairi Kreegipuu
eksperimentaalpsühholoogia professor
PhD (psühholoogia)
+372 737 5909
Näituse 2-214
Marika Rauk
eksperimentaalpsühholoogia lektor
knd (psühholoogia)
+372 737 5913
Näituse 2-209
Annegrete Palu
eksperimentaalpsühholoogia nooremlektor 0,5 k, õiguspsühholoogia nooremteadur 0,5 k
MA (psühholoogia)
Näituse 2-219
Nele Põldver
eksperimentaalpsühholoogia teadur
PhD (psühholoogia)
+372 737 5909
Näituse 2-214
Siqi Lyu
eksperimentaalpsühholoogia teadur
PhD (inglise keel ja kirjandus)
Näituse 2-212
Aire Raidvee
eksperimentaalpsühholoogia teadur
PhD (psühholoogia)
Näituse 2-215
Liis Themas
keeletaju nooremteadur 0,5 k
MA (eripedagoogika, logopeedia)
Liis Kask
eksperimentaalpsühholoogia nooremteadur 0,5 k
MA (psühholoogia)
Annika Kask
eksperimentaalpsühholoogia nooremteadur 0,2 k
MA (psühholoogia)

Afektiivpsühholoogia osakond

Andero Uusberg
osakonna juhataja, afektiivse psühholoogia kaasprofessor, magistriõppekava "Rakenduslik käitumisteadus" programmijuht
PhD (psühholoogia)
Näituse 2-220
Helen Uusberg
eksperimentaalpsühholoogia lektor (tööleping peatatud) 0,25 k, afektiivse psühholoogia teadur
PhD (psühholoogia)
Näituse 2-220
Martin Kolnes
eksperimentaalpsühholoogia nooremteadur
MA (psühholoogia)
Näituse 2–212
Richard Naar
psühholoogia nooremteadur
MA (psühholoogia)
Näituse 2-212
Lilian Ariva
magistriõppekava "Rakenduslik käitumisteadus" programmijuht
MA (muutuste juhtimine ühiskonnas)
+372 528 5734
Iiris Tuvi
psühholoogia teadur (tööleping peatatud) 0,5 k
PhD (psühholoogia)

Isiksuse- ja tervisepsühholoogia osakond

Toivo Aavik
osakonna juhataja, isiksuse- ja sotsiaalpsühholoogia kaasprofessor
PhD (psühholoogia)
+372 737 6365
Näituse 2-221
Kenn Konstabel
isiksuse- ja tervisepsühholoogia kaasprofessor 0,5 k
PhD (psühholoogia)
+372 737 6365
Näituse 2-221
Liisi Ausmees
isiksusepsühholoogia lektor 0,2 k, isiksusepsühholoogia teadur 0,4 k
PhD (psühholoogia)
+372 737 5915
Näituse 2-203
Kariina Laas
kliinilise ja tervisepsühholoogia lektor
PhD (psühholoogia)
+372 737 5920
Näituse 2-213
Annika Tamme
isiksuse- ja tervisepsühholoogia nooremlektor 0,5 k
MSc (reproduktiiv- ja seksuaaltervise uuringud)
+372 737 5915
Näituse 2-203
Rene Mõttus
projekti valdkonna spetsialist 0,1 k
PhD (psühholoogia)

Kliinilise psühholoogia osakond

Kirsti Akkermann
osakonna juhataja, kliinilise psühholoogia kaasprofessor
PhD (psühholoogia)
+372 737 6150
Näituse 2-210
Kätlin Anni
kliinilise psühholoogia nooremlektor 0,5 k
MA (psühholoogia)
+372 737 5910
Näituse 2-202
Kärol Soidla
kliinilise psühholoogia nooremlektor 0,5 k
MA (psühholoogia)
Näituse 2-210

Üldosakond

Anu Laumets
Anu Laumets
osakonna juhataja
+372 737 5392
+372 510 3803 (5392)
Näituse 20–209

Üldosakonna Tartu osakond

Maria José Schmidt-Kessen
külalisteadur
PhD (õigusteadus)
Peep Pruks
Peep Pruks
projektijuht 0,8 k
PhD (õigusteadus)
+372 510 5511
Näituse 20-215
Mari-Liis Lipstok
Mari-Liis Lipstok
täiendusõppe programmijuht, Õigusteaduse bakalaureuse- ja magistriõppe programmijuht
+372 737 6061
+372 529 4599 (6061)
Näituse 20-306
Aive Suik
Aive Suik
konverentsikorralduse ja välissuhtluse spetsialist
+372 737 5386
Näituse 20-306

Täiendusõpe

Sille Avalo
raamatukoguhoidja
MA (infokorraldus)
+372 737 5993
Näituse 13a-007
Laura Kiili
Laura Kiili
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 737 6040
Näituse 20–213
Ave Tiisler
Ave Tiisler
õppekorralduse spetsialist
avalik õigus
+372 737 5977
Näituse 20-313

Avalik ja karistusõigus

Merike Vellend
Merike Vellend
õppekorralduse spetsialist
eraõigus
+372 737 6066
Näituse 13a- 209

Eraõigus

Sirli Soomlais
Sirli Soomlais
õppekorralduse spetsialist
päevaõpe
+372 737 5390
Näituse 20-118

Päevaõpe

Katri Holst
Katri Holst
õppekorralduse spetsialist
doktoriõpe
+372 737 6062
Näituse 20-213

Doktoriõpe

Maiu Salmistu
Maiu Salmistu
õppekorralduse spetsialist
mag (kirjalik tõlge)
sessioonõpe
+372 737 5397
Näituse 20-118

Sessioonõpe, tunniplaanid

Erika Anna Kaldvee
õppekorralduse spetsialist
+372 737 6065
Näituse 20–303

Infotehnoloogiaõigus

Anette Aav-Büth
Anette Aav-Büth
IT-õiguse projektijuht (tööleping peatatud)
MA (õigusteadus)
Sille Dammann
Sille Dammann
õppekorralduse spetsialist (tööleping peatatud)

Infotehnoloogiaõigus

Üldosakonna Tallinna osakond

Elizabeth Kasa-Mälksoo
Elizabeth Teodora Kasa Malksoo
prantsuse õiguskeele õpetaja, MAÕP "Rahvusvaheline õigus ja inimõigused" programmijuht
Mari Kamp
infotehnoloogia peaspetsialist
Kaarli pst 3, Tallinn
Ille Peek
Ille Peek
õppekorralduse spetsialist
mag. iur. (õigusteadus)
+372 627 1871
+372 501 8333 (3871)
Kaarli pst 3-216, Tallinn

Rahvusvaheline õigus ja inimõigused õppekava, VÕTA

Terje Hannus
Terje Hannus
raamatukoguhoidja
+372 627 1896
Kaarli pst 3-109, Tallinn
Piret Murel
Piret Murel
õppekorralduse spetsialist
magistri sessioonõpe
+372 627 1880
Kaarli pst 3-202, Tallinn

Magistriõpe, stipendiumid, praktikad

Kerli Mangelsoo
Kerli Mangelsoo
õppekorralduse spetsialist
avalik õigus
+372 627 1886

Avalik ja karistusõigus

Triin Metsallik
Triin Metsallik
õppekorralduse spetsialist
eraõigus
+372 627 1883
Kaarli pst 3-304, Tallinn

Eraõigus

Merle Ojasalu
Merle Ojasalu
õppekorralduse spetsialist
bakalaureuse sessioonõpe
+372 6271 874
Kaarli pst 3–203, Tallinn

Bakalaureuse sessioonõpe, täiendusõpe, tunniplaanid

Lehte Leesik
Lehte Leesik
õppekorralduse spetsialist
bakalaureuse päevaõpe, rahvusvaheline õigus ja inimõigused
+372 627 1892
Kaarli pst 3-202, Tallinn

Bakalaureuse päevaõpe, rahvusvaheline õigus ja inimõigused õppekava

Avaliku õiguse osakond

Tartu osakond

Tallinna osakond

Karistusõiguse osakond

Tartu osakond

Tallinna osakond

Eraõiguse osakond

Tartu osakond

Triinu Rennu
eraõiguse nooremteadur
mag. iur. (õigusteadus)
Näituse 20

Tallinna osakond

Ragne Kõuts-Klemm
instituudi juhataja, ajakirjandussotsioloogia kaasprofessor, MA "Juhtimis- ja digikommunikatsioon" programmijuht
PhD (meedia ja kommunikatsioon)
+372 5346 0357 (3197)
Karin Saarepuu
administratiivjuht, tugiosakonna juhataja
+372 552 2125
Lossi 36-211
Karen Ann Randolph
külalisprofessor
PhD
Andra Siibak
asejuhataja teadus- ja arendustöö alal, meediauuringute professor, meedia ja kommunikatsiooni doktoriõppekava programmijuht
PhD (meedia ja kommunikatsioon)
Lossi 36-226, Lossi 36-226
Kairi Kasearu
asejuhataja õppetöö alal, empiirilise sotsioloogia professor, magistriõppekava "Sotsioloogia" programmijuht
PhD (sotsioloogia)
+372 737 5932
Lossi 36-418
Veronika Kalmus
sotsioloogia professor, sotsioloogia doktoriõppekava programmijuht
PhD (sotsioloogia)
+372 737 6591
+372 5662 3583 (3189)
Lossi 36-219
Halliki Harro-Loit
ajakirjanduse professor
Dr. rer. pol. (poliitikateadused)
+372 737 5189
+372 506 6826 (5189)
Lossi 36-222
Triin Vihalemm
kommunikatsiooniuuringute professor, magistriõppekava "Muutuste juhtimine ühiskonnas" programmijuht
PhD (massikommunikatsioon)
+372 504 5720 (3194)
Lossi 36-412
Jean Pierre Lambert Wilken
külalisprofessor
PhD (sotsiaalteadused)
Epp Lauk
külalisprofessor 0,4 k
PhD (ajakirjandus)
Lossi 36-222
Dagmar Kutsar
sotsiaalpoliitika kaasprofessor
PhD (psühholoogia)
+372 737 5951
Mare Ainsaar
sotsioloogia ja sotsiaalpoliitika kaasprofessor
PhD (sotsiaalteadused)
+372 737 5936
+372 517 8132
Judit Strömpl
sotsiaaltöö uuringute kaasprofessor
PhD (sotsiaalteadused)
+372 5801 6361 (5928)
Margit Keller
sotsiaalse kommunikatsiooni kaasprofessor
PhD (meedia ja kommunikatsioon)
+372 506 2801
Lossi 36-211
Marko Uibu
sotsiaalse innovatsiooni kaasprofessor, MAÕK "Ajakirjandus ja kommunikatsioon" programmijuht
PhD (usuteadus)
Lossi 36
Maria Murumaa-Mengel
meediauuringute kaasprofessor
PhD (meedia ja kommunikatsioon)
Lossi 36–208
Mai Beilmann
empiirilise sotsioloogia kaasprofessor
PhD (sotsioloogia)
Kadri Rootalu
andmeanalüüsi lektor 0,3 k
PhD (sotsioloogia)
+372 737 5931
Krista Lepik
infoteaduse lektor
PhD (meedia ja kommunikatsioon)
+372 737 5955
+372 5883 7388 (7388)
Lossi 36–402
Dagmar Narusson
kogukonnatöö lektor 0,35 k, sotsiaalse innovatsiooni teadur 0,65 k
PhD (sotsioloogia)
Toomas Saarsen
infoprotsesside analüüsi lektor 0,9 k, MAÕK "Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs" programmijuht
PhD (informaatika)
Ave Kovaljov
sotsioloogia lektor, BAÕK "Infoühiskond ja sotsiaalne heaolu" programmijuht
PhD (sotsioloogia)
+372 737 6156
Signe Ivask
ajakirjanduse lektor 0,5 k, ajakirjandussotsioloogia teadur 0,5 k
PhD (meedia ja kommunikatsioon)
+372 737 5189
Maris Männiste
kriitiliste andmeuuringute lektor, MAÕK „Ühiskonna ja infoprotsesside analüüs“ programmijuht, infokorralduse rakenduskõrghariduse õppekava programmijuht
PhD (meedia ja kommunikatsioon)
Merle Linno
sotsiaalse heaolu nooremlektor, sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika magistriõppekava programmijuht, Infoühiskonna ja sotsiaalse heaolu bakalaureuseõppekava programmijuht, kogukondade arendamise ja sotsiaalse heaolu programmijuht
mag (sotsiaaltöö)
Ene Selart
ajakirjanduse ajaloo nooremlektor 0,5 k
mag (konverentsitõlge)
Kadri Soo
sotsiaalpoliitika nooremlektor
MA (sotsioloogia)
Lossi 36-404
Tiiu Taur
praktilise kommunikatsiooni nooremlektor
MA (kommunikatsioonijuhtimine)
Lossi 36-411
Indrek Soidla
sotsiaalse analüüsi nooremlektor
MA (sotsioloogia)
+372 737 6136
Katrin Kannukene
infoteaduse nooremlektor, infokorralduse rakenduskõrghariduse õppekava programmijuht
MA (organisatsiooni infotöö)
Lossi 36-209
Kaspar Kruup
kommunikatsiooniteaduste nooremlektor 0,8 k, MA "Juhtimis- ja digikommunikatsioon" programmijuht
MA (kommunikatsioonijuhtimine)
Karen-Pauliin Konks
sotsiaalse heaolu nooremlektor 0,5 k
MA (sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika)
Külliki Seppel
meedia- ja ühiskonnateooriate nooremlektor 0,1 k, kommunikatsioonijuhtimise magistriõppekava programmijuht, BAÕK "Ajakirjandus ja kommunikatsioon" programmijuht
Lossi 36–223
Brit Laak
teleajakirjanduse õpetaja, BAÕK "Ajakirjandus ja kommunikatsioon" programmijuht
MA (ajakirjandus)
+372 5866 7706
Lossi 36-202
Eleri Lõhmus
audiovisuaalse produktsiooni õpetaja
MA (ajakirjandus)
+372 526 7080 (7080)
Lossi 36-225/202
Tiina Palu
infokorralduse õpetaja
MA (organisatsiooni infotöö)
Kertu-Kätlin Käis
praktilise kommunikatsiooni õpetaja 0,5 k
MA (kommunikatsioonijuhtimine)
Aune Unt
teleajakirjanduse õpetaja 0,5 k
MA (ajakirjandus)
Lossi 36–225/110
Signe Opermann
meediasotsioloogia teadur
PhD (meedia ja kommunikatsioon)
+372 737 6592
+372 5647 7951
Avo Trumm
infojuhtimise ja -analüüsi teadur
PhD (sotsioloogia)
+372 737 5929
Lossi 36-417
Marju Himma-Kadakas
ajakirjandusuuringute teadur
PhD (meedia ja kommunikatsioon)
+372 5341 0997 (6119)
Virge Näkk
õppekorralduse spetsialist
+372 737 5935
Lossi 36-213
Ebe Pilt
kommunikatsiooni uuringute nooremteadur
MA (kommunikatsioon)
Lossi 36
Merle Purre
sotsioloogia nooremteadur 0,5 k
MA (semiootika ja kultuuriteooria)
Diana Poudel
infovastupidavuse nooremteadur
MA (kommunikatsioonijuhtimine)
Sander Salvet
meedia ja kommunikatsiooni nooremteadur 0,5 k
MA (ajakirjandus)
Marit Napp
meedia ja kommunikatsiooni nooremteadur 0,65 k
MA (sotsioloogia)
Lossi 36
Kadi Kass
kogukonnatöö nooremteadur
MA (kogukondade arendamine ja sotsiaalne heaolu)
Lossi 36
Sten Torpan
kriisisotsioloogia nooremteadur
MA (sotsioloogia)
Virgo Siil
ajakirjandussotsioloogia nooremteadur
MA (ajakirjandus)
Lossi 36
Kristi Nero
kriisisotsioloogia nooremteadur
MA (sisejulgeolek)
Alar Suija
stuudio juhataja
+372 737 5188
+372 507 1737 (3199)
Maio Vaniko
raamatukoguhoidja
+372 737 5940
+372 516 0059
Lossi 36-316
Tiina Kukkes
projekti finants- ja administratiivtöö spetsialist 0,25 k
Lossi 36-222
Maia Klaassen
arendusspetsialist
MA (ajakirjandus ja kommunikatsioon)
+372 554 5559
Lossi 36–217
Anna-Kati Pahker
projekti kommunikatsioonispetsialist 0,5 k
MA (kommunikatsioonijuhtimine)
Kristi Juurik
õppekoordinaator
MA (ajakirjandus)
+372 737 5190
Lossi 36–212
Häli Tarum
sotsiaalpoliitika konsultant 0,75 k
MA (sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika)
Gea Kiisk
täiendusõppe koordinaator 0,5 k
+372 737 6593
Lossi 36
Maria Kristiina Prass
projektijuht 0,3 k
MA (kommunikatsioonijuhtimine)
Kadri Kangro
külalislektor
Indrek Reimand
direktor
PhD (optika ja spektroskoopia)
+372 740 1901
Raekoja plats 2–212
Piret Kärtner
õppedirektor
mag (koolikorraldus)
+372 740 1903
+372 5622 2051
Raekoja plats 2–211
Deniss Ruder
tarkvaraarenduse ja -projektide juhtimise õpetaja
MSc (tarkvaratehnika)
+372 740 1912
Raekoja plats 2-122
Jaanus Villiko
haldusjuht
+372 740 1904
+372 514 0473 (3442)
Raekoja plats 2-210
Anna Golubeva
mitmekeelse hariduse keskuse juhataja
MA (inglise keel ja kirjandus)
+372 5343 5522
Kristjan Klauks
projektijuht
MA (õigusteadus)
+372 740 1905
+372 528 1414 (3414)
Raekoja plats 2-224
Kaja Karo
kommunikatsioonijuht
MA (religiooniantropoloogia)
+372 740 1923
+372 505 3468 (3468)
Raekoja plats 2–206
Silvi Seesmaa
kirjutamiskeskuse koordinaator
+372 740 1920
+372 529 9178
Raekoja plats 2-130
Ivan Polynin
rahvusvaheliste suhete spetsialist
MA (politoloogia)
+372 740 1922
Raekoja plats 2-207
Ilona Illipe
õppekorralduse spetsialist
+372 740 1933
Raekoja plats 2-108
Anželika Pratkunas
programmijuht
rakenduskõrgharidusõppekava "Infotehnoloogiliste süsteemide arendus" ja "Ettevõtlus ja digilahendused"
+372 740 1913
Raekoja plats 2
Külli Kallas
Külli Kallas
digihariduse spetsialist 0,2 k
MA (matemaatika- ja informaatikaõpetaja)

Ühiskonnateaduste lektoraat

Andu Rämmer
noorte uuringute kaasprofessor
PhD (sotsioloogia)
+372 740 1916
Raekoja plats 2-205
Chen-Wan Lin
tarkvaraarenduse lektor
PhD
+372 740 1934
Raekoja plats 2-223
Jelena Rootamm-Valter
majandusteaduse lektor 0,5 k
knd (majandusteadus)
+372 740 1935
+372 5622 1542
Raekoja plats 2–223
Maria Žuravljova
noorsootöö nooremlektor, noorsootöö programmijuht
MA (sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika)
+372 558 5533
Aet Kiisla
avaliku halduse nooremlektor
MSc (avalik haldus)
+372 5660 8626
Raekoja plats 2-221
Kaur Kötsi
noorsootöö nooremlektor
MA (noorsootöö korraldus)
+372 740 1911
Raekoja plats 2-205
Faisal Ahmed
tarkvaraarenduse nooremlektor 0,5 k
PhD (elektroonika ja telekommunikatsioon)
Raekoja plats 2-223
Harald Kitzmann
ettevõtluse nooremlektor
knd (majandusteadus)
+372 740 1937
Raekoja plats 2-223
Anne Kivimäe
noorsootöö õpetaja 0,25 k
MA (sotsioloogia)
+372 740 1910
Raekoja plats 2-205
Pavel Kodotšigov
IT-süsteemide administreerimise ja arendamise õpetaja 0,5 k
MSc (äriinfotehnoloogia)
+372 740 1915
Raekoja plats 2-120

Psühholoogia ja pedagoogika lektoraat

Anu Leuska
pedagoogika ja psühholoogia nooremlektor
MSc (psühholoogia)
Raekoja plats 2–203
Lehte Tuuling
eelkooli pedagoogika nooremlektor
+372 740 1928
Raekoja plats 2-203
Nelly Randver
üldpedagoogika ja pedagoogilise praktika metoodik 0,5 k
+372 740 1929
Raekoja plats 2–203
Katrina Abramson
programmijuht
MA (humanitaarainete õpetaja vene õppe keelega põhikoolis)
+372 740 1930
Raekoja plats 2-203
Katrin Saluvee
eelkooli pedagoogika metoodik-ekspert 0,5 k
MA (alushariduse pedagoog)

Eesti keele lektoraat

Mart Rannut
eesti keele lektor 0,5 k
PhD (üldkeeleteadus)
+372 740 1921
+372 558 2368
Raekoja plats 2-220
Szilárd Tibor Tóth
eesti keele nooremlektor
PhD (lingvistika)
+372 740 1919
Raekoja plats 2-220
Enda Trubok
eesti keele nooremlektor
+372 740 1921
+372 5569 9341
Raekoja plats 2-220
Elvira Küün
eesti keele nooremlektor
MA
+372 740 1931
+372 516 5539
Raekoja plats 2–220
Maarja Hein
eesti keele õpetaja
+372 740 1920
Raekoja plats 2-130
Aime Jaagus
eesti keele õpetaja 0,5 k
+372 740 1932
Raekoja plats 2-220
Merju Lomp-Alev
eesti keele õpetaja
MA (eesti keel)
+372 740 1926
Raekoja plats 2-220

Vene keele lektoraat

Olga Burdakova
vene keele kaasprofessor, MAÕK "Vene keele õpetamine võõrkeelena" programmijuht
PhD (vene keel)
+372 740 1946
Raekoja plats 2-320
Jelena Nõmm
vene kultuuri lektor
PhD (vene kirjandus)
+372 740 1942
Raekoja plats 2-319
Elena Deryabina
vene keele ja kirjanduse lektor
knd (filosoofiateadus)
+372 740 1943
Raekoja plats 2-319
Liudmila Nikolaeva
vene keele (võõrkeelena) nooremlektor
MA (klassiõpetaja mitmekeelses koolis)
Raekoja plats 2-319

Võõrkeelte lektoraat

Nina Raud
inglise keele lektor
knd (filoloogia)
+372 740 1947
Raekoja plats 2-320
Olga Orehhova
inglise keele nooremlektor
MA (inglise keele õpetaja)
+372 740 1944
Raekoja plats 2-319
Žanna Rootsi
inglise keele nooremlektor
MA (inglise keel ja kirjandus)
+372 740 1941
Raekoja plats 2-319

Õppeosakond

Raamatukogu

Urve Aja
raamatukogu juhataja
knd (õpetamise ja kasvatamise teooria ja metoodika)
+372 740 1948
Raekoja plats 2, raamatukogu

IT-tugi

Pavel Kodotšigov
infotehnoloogia juht 0,5 k
MSc (äriinfotehnoloogia)
+372 740 1915
Raekoja plats 2–120

Majandusosakond

Irina Abramenkova
koristaja
Irina Truhhan
koristaja
Larissa Mihhailova
koristaja
+372 356 0698
Garri Raagmaa
Garri Raagmaa
direktor 0,8 k
PhD (inimgeograafia)
+372 527 8899 (3899)
+372 445 0520
Ringi 35–A162
Ivi Kikkas
Ivi Kikkas
raamatupidaja
+372 445 0527
+372 5305 3444 (3444)
Ringi 35–A167

Raamatukogu

Kaja Vaabel
Kaja Vaabel
raamatukogu juhataja
+372 445 0525
+372 514 2156 (5525)
Ringi 35–A150

Keelekeskus

Reet Soosäär
Reet Soosaar
inglise keele nooremlektor 0,7 k
mag (koolikorraldus)
+372 445 0544
Ringi 35–B303
Karit Jäärats
Karit Jäärats
inglise keele nooremlektor
MA (kirjalik tõlge)
+372 445 0544
Ringi 35–B303

Ettevõtlusosakond

Gerda Mihhailova
Gerda Mihhailova
osakonna juhataja, juhtimise nooremlektor, teenuste disaini ja juhtimise õppekava programmijuht
MA (majandus)
+372 505 3572 (3541)
Ringi 35–B266
Siiri Same
Siiri Same
turunduse lektor
PhD (ärikorraldus)
+372 445 0532
Ringi 35–B264
Arvi Kuura
Arvi Kuura
külalislektor 0,6 k
PhD (haldusjuhtimine)
+372 445 0532
Ringi 35–B264
Ilona Kandelin
Ilona Kandelin
ettevõtluse nooremlektor
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
+372 5668 8967 (3528)
Ringi 35–B265
Margus Kõomägi
Margus Kõomägi
ettevõtluse ja projektijuhtimise programmijuht, ärirahanduse teadur
MA (majandusteadus)
+372 502 5679 (3679)
Ringi 35–B266
Gözell Haug
Gözell Haug
praktikakorralduse spetsialist
+372 5678 4462 (4000)
Ringi 35–B264
Riina Tomast
Riina Tomast
programmijuht
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
magistriõppekava "Persoonibrändipõhine ettevõtlus"
Ringi 35–B266
Reelika Lume
Reelika Lume
õpilaskoostöö spetsialist
+372 5193 0149
Ringi 35–B266
Grete Männikus
Grete Männikus
turunduse nooremlektor (tööleping peatatud)
MBA (teenuste disain ja juhtimine)

Turismiosakond

Anne Roosipõld
Anne Roosipõld
osakonna juhataja, turismiteenuste kaasprofessor
PhD (kasvatusteadused)
+372 516 7401 (7401)
Ringi 35–B304
Heli Tooman
Heli Tooman
külalislektor 0,6 k
PhD (kasvatusteadused)
+372 552 1047 (3524)
Ringi 35–B304
Tiina Viin
Tiina Viin
hotellimajanduse nooremlektor, turismi- ja hotelliettevõtluse programmijuht
mag (koolikorraldus)
+372 516 5931 (3523)
Ringi 35–B302
Tiina Tamm
Tiina Tamm
hotellimajanduse nooremlektor
MSc (turismigeograafia)
+372 5305 2088 (3088)
Ringi 35–B302
Margrit Kärp
Margrit Kärp
spaamajanduse nooremlektor
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
+372 445 0534
Ringi 35–B302
Marit Piirman
Marit Piirman
turismiteenuste nooremlektor
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
+372 525 9098 (3018)
Ringi 35–B302
Tatjana Koor
Tatjana Koor
turismimajanduse nooremlektor 0,5 k
MSc (turismigeograafia)
Ringi 35–B304
Aime Vilgas
Aime Vilgas
majandusarvestuse õpetaja
MBA (juhtimine ja turundus)
Ringi 35–B304
Getter Koobas
Getter Koobas
praktikakorralduse spetsialist
+372 5346 8565
Ringi 35–B304
Kai Tomasberg
Kai Tomasberg
programmijuht 0,6 k
magistriõppekava "Heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine"
+372 445 0533
Ringi 35–B304

Sotsiaaltöö korralduse osakond

Liina Käär
Liina Käär
osakonna juhataja, sotsiaaltöö nooremlektor
MA (sotsioloogia)
+372 445 0523
+372 508 3834 (3834)
Ringa 35–B401
Monika Kumm
Monika Kumm
teadustöö aluste lektor, programmijuht
PhD (loodusteadused)
rakenduskõrgharidusõppekava "Sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korraldus"
+372 445 0523
+372 512 9959 (3538)
Ringi 35–B401
Anne Rähn
Anne Rähn
sotsiaaltöö korralduse nooremlektor
+372 445 0523
+372 5865 1393 (3393)
Ringi 35–B401
Ewe Alliksoo
Ewe Alliksoo
sotsiaaltöö ja rehabilitatsiooni korralduse nooremlektor, MAÕP "Inimesekeskne sotsiaalne innovatsioon" programmijuht
+372 445 0543
Ringi 35–B402
Kandela Õun
Kandela Õun
statistika nooremlektor
mag (rakendusstatistika)
+372 5804 7698 (3035)
Ringi 35–B401
Valter Parve
Valter Parve
sotsiaaltöö õpetaja 0,5 k
mag (sotsiaaltöö)
Ringi 35–B402
Jaanika Kukk
Jaanika Kukk
projektijuht
MA (organisatsioonikäitumine)
+372 445 0543
Ringi 35–B402

Teadus- ja arendusosakond

Gea Kammer
Gea Kammer
osakonna juhataja, arendusjuht
MA (kultuurikorraldus)
+372 445 0516
+372 5647 0802 (3516)
Ringi 35–A164
Antti Roose
Antti Roose
külalisprofessor 0,7 k
PhD (geoinformaatika)
Henn Ojaveer
Henn Ojaveer
mereökosüsteemide professor 0,8 k
PhD (ihtüoloogia ja kalandus)
+372 515 8328 (4001)
Ringi 35–A169
Andres Jäärats
Andres Jäärats
ressursimajanduse lektor 0,5 k
PhD (metsandus)
+372 445 0532
Ringa 35–B264
Heli Einberg
Heli Einberg
sotsioökoloogia teadur
PhD (hüdrobioloogia ja kalandus)
+372 5332 5409
Ringi 35–A169
Birgit Tuulemäe
Birgit Tuulemäe
turundus- ja kommunikatsioonispetsialist
MBA (teenuste disain ja juhtimine)
Ringi 35–A164
Kadri Orula
Kadri Orula
projektijuht (tööleping peatatud)
MA (heaolu- ja spaateenuste disain ja juhtimine)

Õppeosakond

Urve Tammann
Urve Tammann
osakonna juhataja, õppekorralduse peaspetsialist
MA (haridusinnovatsioon)
+372 445 0547
+372 5552 5501 (3501)
Ringi 35–C118
Helen Viik
Helen Viik
õppekorralduse spetsialist
+372 445 0537
+372 514 8796 (8796)
Ringi 35–C117
Sülvi Mölder
Sülvi Mölder
õppekorralduse spetsialist
+372 445 0535
Ringi 35–C117
Tomaš Pavelka
Tomáš Pavelka
audiovisuaalõppe spetsialist
MSc (haridustehnoloogia)
+372 5697 2933 (3236)
Ringi 35–B304
Mari Suurväli
Mari Suurväli
väärikate ülikooli projektijuht 0,4 k
MA
+372 501 6715 (3431)
Ringi 35–C118
Kristel Teearu
Kristel Teearu
täiendusõppe koordinaator 0,7 k
503 6928 (3546)
Ringi 35–A167

Haldusosakond

Sirje Talving
Sirje Talving
osakonna juhataja, haldur
+372 445 0522
+372 514 3126 (3522)
Ringi 35–B152
Ragnar Kolga
Ragnar Kolga
infotehnoloogia spetsialist
+372 445 0549
+372 5302 9445 (3549
Ringi 35–B152
Urmas Kütt
Urmas Kütt
administraator 0,5 k
+372 445 0528
Ringi 35–C105
Heiki Pisuke
emeriitprofessor
knd (õigus)
+372 627 1882
+372 506 5418 (3880)
Jüri Sepp
Jüri Sepp
emeriitprofessor
knd (majandusteadus)
+372 737 6343
+372 511 1144 (6343)
Jüri Saar
emeriitprofessor
dr. iur. (õigusteadus)
+372 627 1884
527 7673 (3877)
Tõnis Mets
Tõnis Mets
emeriitprofessor
knd (tehnikateadused)
+372 737 6369
Herbert Lindmäe
emeriitprofessor
PhD (õigusteadus)
Viktor Fainštein
emeriitprofessor
PhD (majandus)
Kalle Merusk
emeriitprofessor
knd (ajalugu)
+372 737 5980
+372 514 3339 (5391)
Tiiu Paas
Tiiu Paas
emeriitprofessor
knd (majandusteadus)
+372 737 6341
Kulno Türk
Kulno Türk
emeriitprofessor
knd (majandusteadus)
+372 737 6334
+372 503 6542 (6320)
Talis Bachmann
emeriitprofessor
PhD (psühholoogia)
+372 627 1891