Konverentsi peamine fookus on kahe instituudi doktorantidel, kellelt oodatakse 1. detsembriks aastakonverentsi teese. Samuti on teesid oodatud mõlema instituudi tegevteadlastelt. Seejärel valib konverentsi programmikomitee saabunud teeside alusel hiljemalt 19. detsembriks välja esinejad, kellel avaneb võimalus suuliseks ettekandeks. Ülejäänud teeside autorid saavad esitleda stendiettekandeid. Parimatele esinejatele ja stendiettekannete autoritele on välja pandud auhinnad.

Lisaks astuvad konverentsil üles ka mõned instituutide teadlased ning välised külalisesinejad.

Konverents toimub Omicumi auditooriumis (Riia 23b/2 ruumis 105) ja stendiettekanded kõrvalasuvas aatriumis.

/Teade on täienemisel/

Elutööpreemiaga tunnustatud Andres Metspalu Ene Ergma ja Tõnis Lukasega_autor Maanus Kullamaa

Teaduse populariseerimise elutööpreemia pälvis geeniteadlane Andres Metspalu

#teadus #tunnustamine